Bydlení

Hledáte bydlení v Praze? Poradíme vám!

Jestliže se rozhodnete pro bydlení v Praze, můžete získat řadu výhod, ze kterých můžete těžit. Mezi ty hlavní patří lépe placené zaměstnání, bohatší výběr škol pro vaše děti, téměř nekonečné možnosti kulturního a sportovního vyžití a další. Na začátku vás ale čeká nelehký úkol: musíte se rozhodnout, ve které části města se usadíte. Abychom vám volbu ulehčili, představíme vám 2 tipy na zajímavé pražské lokality vhodné k bydlení.

Na co musíte brát ohledy

Každá část Prahy může nabídnout něco jiného, je tedy nutné se výběru lokality věnovat podrobněji a určit si své priority. V potaz musíte vzít hned několik aspektů. Je třeba si zjistit vše o občanské vybavenosti, zajímat by vás měla i dopravní obslužnost, možnosti sportovního vyžití i to, jak daleko je to například do přírody. Vybírejte tak, aby lokalita co možná nejvíce vyhovovala všem členům vaší rodiny.

 celn_01

Praha 9 jako ideální prostor pro rodinné bydlení

Dobrou příležitostí, jak zařídit nové bydlení pro celou rodinu, je aktuální prodej pozemků v Praze 9. V atraktivní lokalitě Dolní Počernice je nyní možné výhodně koupit celkem 62 stavebních parcel o výměrách od 302 do 903 m2 (některé jdou dokonce i sloučit). Pozemky se nachází na okraji obce v těšné blízkosti krásné přírody. Pokud se tedy chcete probouzet pohledem do přírody, začněte o nich uvažovat. Pozemky nabízí developerská společnost Sekyra Group, a.s. V nabídce je i 12 typů moderních rodinných domů, které si můžete od společnosti nechat postavit na klíč.

 celn_02

Kdo si počká, ten se dočká nejvyššího luxusu

Druhým projektem, na který chceme upozornit, je Rohan City. V malebném místě na Rohanském ostrově mají vzniknout nové budovy, které nabídnou luxusní byty v Praze 8. Byty budou prostorné a vzdušné a rezidenti se budou moci těšit z nádherného okolí. Na Rohanském ostrově se nachází parky i stezky, takže uchýlit se do klidu přírody rozhodně nebude problém. Výstavba má začít v roce 2016 a je rozhodně na co se těšit.

 celn_03

O moderní byty Praha je stabilně velký zájem. Pokud uvažujete o koupi, moc dlouho s ní neotálejte. Zařiďte si hypotéku a začněte jednat. Potřebujete poradit s vyřízením úvěru? Potom se podívejte sem, najdete zde spoustu zajímavých a užitečných informací.

Čtěte dále: