Bydlení

Výhodné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Rozhodli jste se vyrazit do Prahy na několik dní na výlet? Nebo jste si vybrali hlavní město jako místo pro vaše bydlení? V obou případech vás musí zajímat nabídka Rezidence Topolová. Aktuálně nabízí nejvýhodnější krátkodobé i dlouhodobé ubytování!

Lukrativní místo!

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které leží na lukrativní adrese Topolová 2916/14, Praha 10. Jeho výhodou je skvělá dopravní obslužnost – autem se sem pohodlně dostanete z Jižní spojky. Výhodou je blízkost stanice metra Skalka – nachází se pouhých 15 minut chůze od Rezidence. Další výhodou je blízkost přírody.

celn.cz_rezidencetopolova_cz_01

Od 149 Kč za noc!

Pro krátkodobé ubytování Praha nabízí Rezidence pokoje typu hostel, penzion, hotel a také stylové apartmány. Cena za jednu noc v hostelu začíná na pouhých 149 Kč. Hostelové pokoje a také pokoje typu penzion jsou řešeny buňkovým systémem – dva sousední pokoje mají vlastní sociální zařízení. Hotelové pokoje mají vlastní kuchyňku, LED televizi a minibar. Nejvyšší komfort nabízí apartmány. Ty stojí pouhých 735 Kč na noc. Velkou výhodou je, že se v Rezidenci nachází i restaurace. Je otevřena od 11:00 do 23:00 a nabízí zde výhodná menu od 89 Kč.

celn.cz_rezidencetopolova_cz_02

Pronájem bez provize!

Rezidence Topolová nabízí byty 1+kk a garsoniéry k dlouhodobému pronájmu. Neplatíte žádnou provizi, pouze vratnou kauci. Smlouva se podepisuje na jeden rok a jedinou podmínkou je, že v bytě mohou bydlet současně jen 3 osoby.

Koupě moderních bytů!

Rezidence má také několik bytů k prodeji. Všechny prošly rekonstrukcí a mají moderní základní výbavu. O prodej bytů Praha v rámci Rezidence Topolová je velký zájem, protože i v jejich případě se ceny drží velmi nízko.

 celn.cz_rezidencetopolova_cz_03

TIP: Jestliže jste se rozhodli pro koupi bytu a dosud jste neřešili hypotéku, přečtěte si tento článek. Odborník na hypotéky v něm radí, čeho se při vyřizování hypotéky vyvarovat.

Čtěte dále: