Bydlení

Moderní člověk si zaslouží i moderní bydlení

Také patříte mezi osoby, které se zaručeně nespokojí s průměrem, a hledáte vždy to nejlepší, co by odpovídalo současným trendům? Své priority samozřejmě můžete zohlednit i ve chvíli, kdy kupujete nový byt. Pojďme se tedy společně podívat, co by měl konkrétně splňovat, aby dokonale vyhovoval všem potřebám současného, často mladého člověka.

Lokalita

Ta je považována za skutečný základ všeho. Nejenom, že by měla být samozřejmostí skvělá dopravní obslužnost, ale neměla by chybět alespoň trocha zeleně, klid, a vcelku kvalitní občanská vybavenost. Skvělým příkladem, kde se to povedlo, jsou nové byty Praha 9. Ať už budete potřebovat nakoupit, na úřad, za lékařem, nebo si zasportovat či povečeřet, dá vám tato lokalita řadu dobrých možností.

Standardy

Ty už se týkají samotných konkrétních bytů. Je tedy dobré zohlednit kvalitu použitých materiálů, a to v podobě obkladů, dlažby, ale třeba i kvalitních oken s dobrými izolačními vlastnostmi. Chybět by nemělo dobře vyřešené a úsporné vytápění, dostatek světla, ale i moderní systémy zaměřené na co nejvyšší úsporu dalších energií.

Dispozice bytů

I to je poměrně důležitý aspekt samotného výběru. Trend obrovských bytů, které nevyužijeme, je dávno pryč. Dnes je kladen důraz na menší dispozice, které nám díky správnému propojení poskytnou perfektní prostor k našemu bydlení. Příkladem budiž byty Praha Letňany, které jsou z větší části realizovány jako jednotky 1+kk, nebo 2+kk. Pro moderního člověka, který se zaměřuje na kariéru a žije sám či v páru je tato dispozice zcela vyhovující.

Nízká cena a snadné financování

Co zde ještě nebylo zmíněno, to je jistě cenové hledisko. I to by dnes mělo zohledňovat hlavně aktuální vývoj na trhu, a tak by se ceny bytů měly pohybovat v adekvátních cenových hladinách. S těmi ale může souviset i možnost jednoduchého vyřízení hypotéky, jelikož i s tou nechce současný moderní člověk ztrácet čas.

Čtěte dále: