Bydlení

Moderní nový byt na strategickém místě města Hořovice

Již několik let za sebou můžeme sledovat trend rostoucích cen na trhu s nemovitostmi. Mnoho lidí hledá byt ve velkých městech, jiní chtějí být co nejblíže přírodě. Ať už se rozhlížíte po jednom nebo druhém či dokonce kombinaci, výsledkem bývají nebývale vysoké ceny. Můžete vůbec v dnešní době najít moderní bydlení ve městě, přesto blízko přírody, které nabízí kulturní, sportovní a společenské vyžití a za něž nezaplatíte nadstandardně vysoké ceny?

Chtěli byste tohle všechno a hledáte v současnosti nový byt? Hořovice, město mezi Prahou a Plzní, nabízí výše zmiňované výhody občanské vybavenosti, kulturní, sportovní a společenské vyžití, přičemž se nachází v blízkosti brdských lesů.

V Hořovicích lze nalézt špičkovou zdravotní péči. Moderní Nemocnice Hořovice totiž provozuje běžné i specializované zdravotní služby i širokou škálu ambulancí a poraden. Nedávnou rozsáhlou přestavbou byla zvýšena už tak vysoká kvalita nabízených služeb. Jestliže je pro vás koupě nemovitosti investicí do budoucna a těšíte se na založení rodiny, radost vám udělá jistě i fakt, že nemocnice Hořovice má největší porodnici ve Středních Čechách a perinatologické centrum intermediární péče s možností péče o novorozence už od 31. týdne těhotenství.

Nové byty Hořovice v okolí měst Beroun a Příbram

Nové byty Hořovice v okolí měst Beroun a Příbram

Hořovice se nachází na strategickém místě, přesto ceny bytů ještě nevyšplhaly do takových výšin, jako ceny nemovitostí v Praze nebo Plzni. Ti, kteří nemají neomezený rozpočet na koupi nemovitosti se často rozhodnou pro novostavbu. Vše je totiž nové, v záruce, zateplené a ideálně vybavené dle přání budoucích majitelů. V Hořovicích právě vzniká unikátní developerský projekt Bydlení Hořovice, ve kterém jsou k dispozici byty velikosti garsonky, 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk.

Kromě lidí z Prahy a Plzně se tak často rozhodují pro kvalitní a současně dostupné bydlení ti, kteří hledají nové byty Příbram a nové byty Beroun. Hořovicemi totiž prochází několik silnic, nájezd a sjezd na dálnici D5, do obou měst tak trvá cesta okolo 20 minut. V roce 2020 bylo navíc zavedeno 23 nových linek a o bydlení v této lokalitě se tak zajímají i lidé z lokalit Broumy, Dobříš, Kladno, Komárov, Strašice, Zbiroh, Zdice či Žebrák.

Hořovice jsou pro bydlení jako stvořené, kromě školek, škol, gymnázia, SOŠ a SOU nabízejí také špičkové restaurace s českou, americkou či italskou kuchyní.

Čtěte dále: