Nakupování

Žijete moderně? Nezapomeňte ani na návštěvu dobrých restaurací

Trendy v oblasti moderního stylu života mohou být skutečně různé. Nejčastěji ale souvisí s tím, jak bydlíme, stejně jako s tím, jak trávíme volný čas. Ten bychom měli věnovat rodině, sportu, kultuře, ale třeba i návštěvě příjemných restaurací. Můžeme tak potěšit třeba svou rodinu, která přijme pozvání na místo, kde se budeme všichni cítit příjemně a spokojeně. A jedno takové najdete na Praze 2 – Vinohradech, konkrétně na adrese Lublaňská 30. Tato lokalita spadá do lokality, kde může být hledána i stylová kavárna I.P.Pavlova. Zde se totiž nachází unikátní restaurace Raclettka, která staví na zajímavém konceptu, kdy se snaží spojovat běžné stolování se zábavou. A to znamená, že není jenom nudnou neosobní restaurací, ale je i místem, kde se celá vaše rodina může cítit příjemně.

Kavárna I.P.Pavlova

Co můžete ochutnat?

Současný moderní člověk by také měl být otevřený všemu novému, s čímž souvisí třeba i různé ochutnávání celé řady pokrmů. Pokud se vaším cílem stane skutečně restaurace Raclettka, bude tím hlavním pokrmem unikátní sýr Raclette, který můžete ochutnat v celé řadě variant. Tím ale vaše gastronomické zážitky končit nemusí, protože šéfkuchař vás pohostí i obloženými prkénky, skvělými zákusky, ale i jídlem, které patří k nejoblíbenějším. Jde o vynikající masové fondue připravované v horkém vývaru. Pro kolektivní stolování rozhodně ideální volba.

Skvělá jídla kombinujte i se správným vínem

K jídlu samozřejmě patří i nápoje. Zde je restaurace věrna tuzemské produkci a tak nabídne vynikající česká vína, která se k chuti nejenom sýrů dokonale hodí. A to ať už zvolíte jak klasiku v podobě sýru Raclette, nebo sýrové fondy. Svůj večer ale můžete zakončit i vynikající kávou Filicori Zecchini spolu s již zmíněným dezertem. To vše výrazně podpoří váš pozitivní zážitek a to, že se budete cítit velmi příjemně a pohodově. A to jak díky jídlu, tak i díky prostředí, ve kterém se ocitnete. A protože k modernímu životnímu stylu návštěvy restaurace neodmyslitelně patří, berte to jako tip, kam zajít!

Čtěte dále: