Cestování

Booking noclehu bez formalit

Domovy na cesty, aneb sdílené bydlení. Tak lze v krátkosti definovat systém krátkodobých pronájmů soukromých pokojů i celých nemovitostí, které jsou k dispozici na pár „kliknutí“. Lidé si je vyberou podle zadaných kritérií, kdykoliv se rozhodnou vycestovat. Žádná dlouhá čekání na odezvu a zbytečné formalitky. Hotely, penziony i ubytovny blednou závistí. Osobité pohostinnosti v přímé úměře s finančním rámcem nejsou schopni konkurovat. Krátkodobé pronájmy totiž boří veškeré zažité zvyklosti a mýty.

Booking nebyl nikdy jednodušší

Systém „Airnbnb“ se těší stále větší oblibě, a to nejen mezi mladými a nezávislými cestovateli. Díky nepřetržité zákaznické podpoře lze definovat rozličné požadavky na vybavení, lokalitu i logistické možnosti. O tom, že se „ubytování v soukromí“ daří lépe a lépe, svědčí kladné hodnocení v podobě webových recenzí na webu i sociálních sítích.

Pomyslné strany hostů a hostitelů fungují na bázi stanovených pravidel. Správa Airbnb v Praze zajišťuje komfort pronajímatelům i nájemníkům. Je to prosté, maximální spokojenost hostů na straně jedné a byt v rukou profesionálů na straně druhé.

Hosté i hostitelé na jedné lodi

Blesková komunikace, vícejazyčný zákaznický servis, rychlé řešení problémů všeho druhu. Odborný tým, který zabezpečuje správu nemovitosti a zprostředkovává klientskou rezervaci, zároveň garantuje maximalizaci výnosů. Kalkulačka správy Airbnb umí během 24 hodin generovat odhad zisku hostitelům a během vteřiny odpoví na finanční požadavek hostům.

Cena za správu Airbnb je odvislá podle počtu specifických služeb. Mezi nejčastěji žádané jsou veškeré komunikace a výstupy na on-line platformách, profesionální fotografie a správa profilů nebo zajištění úklidu.

Částky se běžně pohybují od 12 do 20%. Balíčky šité na míru jsou maximálním funkčním kompromisem, který nese rysy (nad-)standardu 3 a více hvězdiček, berou v úvahu potřeby klientů a zároveň i možnosti hostitelů.

Systém Airbnb umožňuje nezávislé cestování po celém světě a to doslova za pár kaček. Vybere si naprosto každý. Na booking nepřetržitě čekají volné student-roomy, stejně jako luxusní apartmá a celé byty.

Čtěte dále: