Bydlení

Hledáte byt v Praze? Žádanou lokalitou se stává Praha 3

Pokud hledáte v Praze klidné místo k bydlení, které zároveň nabízí dobrou občanskou vybavenost a dostupnost do centra, pak by se vám mohla zalíbit Praha 3. Čtvrti Žižkov, Vinohrady, Vysočany nebo Strašnice asi není třeba dlouze představovat, ale která z nich nabízí nové moderní bydlení v doposud opomíjeném koutu města?

Revitalizace dává Žižkovu novou tvář

Nová moderní čtvrť nyní vzniká například na Žižkově, který je znám svou dobrou vybaveností i zajímavou historií. Konkrétně se jedná o horní Žižkov, který byl dříve spíše periferní oblastí. Na Vackově totiž probíhá rozsáhlá revitalizace, která nabídne moderní byty pro každého, kdo hledá kompromis mezi klidným, pohodlným bydlením a zároveň plnohodnotným životem ve velkoměstě.

Bydlení na Vackově sebou přinese řadu výhod. Prosluněné byty v podobě zajímavého architektonického projektu spojujícího bytové i nebytové prostory a ateliéry s předzahrádkami a terasami, stejně jako prostory zaplněné zelení v blízkosti parku Židovské pece.

Žižkov byl za vlády Karla IV. Určen pro pěstování vinné révy a ze zelených strání byl krásný výhled na Prahu. Ten zůstal čtvrti dodnes, stejně jako významná upomínka na zdejší bitvu na Vítkově. Vítkovský památník je tak jedním z mnoha možných cílů pro poklidné procházky zdejších obyvatel.

Byty budou vhodné i pro rodiny s dětmi

Prodej bytů na Praze 3 je už spuštěn, nyní v rámci 10. etapy výstavby. K dispozici jsou byty o velikostech od 1+kk až po 5+kk, které splňují veškeré požadavky moderního bydlení. V dostupné vzdálenosti se nachází obchody, restaurace a například i oblíbené kino Aero, takže budou mít zdejší obyvatelé při ruce vše, co potřebují k životu ve velkoměstě.

Co se týče financování bytu v Praze, lze se obrátit přímo na projekt Byty Na Vackově, který svým klientům s financováním poradí a pomůže. Horní Žižkov díky tomu nabídne lukrativní a pohodlné bydlení jak jednotlivcům, tak párům či rodinám s dětmi.

Čtěte dále:


«Další článek 
 Předchozí článek»