Bydlení

Bydlet v Praze je bezesporu splněným snem mladé generace

Žít tam, kde je zábava a kultura jenom kvete. Stejně tak mají děti velký výběr pro svá budoucí studia a v neposlední řadě bude jasné, že značnou roli hraje občanská vybavenost. Ušetří totiž drahocenný čas a v okolí se pak dá očekávat i dostatek pracovních příležitostí. V životě pak nebude už nic scházet, a to platí i o veřejné zeleni, jež je balzámem na duši po namáhavém dnu stráveném v zaměstnání. Dobrá dostupnost centra Prahy a zároveň klid, který je typický třeba pro sídliště v okresních městech? Výborná kombinace…

Na Žižkov čeká velmi zajímavá budoucnost

Jde o dobrou volbu, která se s časem jedině zhodnotí. Byty na Praze 3 jsou moderní a v příštích letech kolem nich vyroste zajímavá infrastruktura – obchodní centrum a s ním spojené zázemí. V blízkosti jsou i parky, doslova jen pár kroků od bytu jsou Židovské pece, místo odpočinku a setkávání Pražanů už po generace.

Na své si nepochybně přijdou i malé děti, neboť hřišť určených speciálně pro ně je tu hned několik. Na nákup nebo do centra autobusem, to vše během několika minut. Lokalita Na Vackově je tedy pro mladé rodiny zajímavým tipem na příští bydlení, které později ocení i dospívající děti.

Vybírejte si až z pětipokojových bytů

Jak velký by vlastně měl být váš budoucí byt? K dispozici je samozřejmě i 1+kk, ovšem je pravdou, že prodej bytů v Praze na Žižkově nabídne až pětipokojový byt s výměrou přes 140 metrů čtverečních, ideál pro početnější rodiny. Samozřejmostí jsou útulné lodžie, balkony nebo předzahrádky, ke každému z bytů náleží sklepní kóje a v nabídce pochopitelně bude i garážové stání pro ještě větší pohodlí majitelů.

V docházkové vzdálenosti bude supermarket, lékárna i řada kaváren a restaurací, je tedy zaručené, že se noví vlastníci bytů rozhodně nebudou nudit!

Čtěte dále: