Bydlení

Jak by mělo vypadat moderní bydlení?

Doba jde neustále kupředu. Tomu by se měl přizpůsobit každý, a to ať už jde o mladého člověka, nebo starší generaci. Platí o jak v oblasti oblékání, využívání moderních technologií, tak i v oblasti bydlení. Co by mělo splňovat, pokud nechceme šlápnout vedle? Zjistěte to.

Lokalita je základ

To hlavní, na co se při výběru nového bytu zaměřovat, je zcela určitě lokalita. Je dobré si uvědomit, že právě zde budeme žít třeba i celý zbytek života. Proto je dobré hledět na to, aby byla moderní nejenom nyní, ale byla takové i za několik desítek let. Při výběru může pomoci i nahlédnutí do územních plánů, nebo informace o plánovaných revitalizacích. Mezi základ jistě patří:

  • Dobrá dostupnost autem, na kole i MHD
  • Obchody, školy, úřady i zdravotní péče v okolí
  • Dostatek zeleně, sportovišť, restaurací i kulturních zařízení

Moderní materiály v bytech

Podívejte se na starší byty a uvidíte, že materiály v nich použité rozhodně neodpovídají současným trendům. I když jsou směry, jako je použití přírodních materiálů, které jsou stále hitem, snažte se nebýt na ně stále fixováni. Proto je dobré volit spíše design nadčasový. Jedině tak bude i za deset let takový byt stále dobře vypadat. Přirozeně neopomíjejme také použití kvalitních materiálů, které danou dobu skutečně vydrží. Jako příklad nám poslouží byty Praha 9, protože právě Letňany dnes ukazují, že se jedná o velmi dobře se rozvíjející oblast. A jednotlivé developerské projekty tomu odpovídají.

Byty Praha 9

Vytvořte si chytrou domácnost

Víte, že svůj mobilní telefon můžete kromě jiného využívat také na ovládání vaší domácnosti? A to v souvislosti s řízením spotřebičů, nastavováním teploty, nebo upravování světel? To je jenom zlomek možností, co dokáže chytrá neboli smart domácnost. I tento směr je aktuálně hitem. A dá se očekávat, že bude moderní i za pár let. A vy budete u toho.

Čtěte dále:

 Předchozí článek»