Cestování

Jaké destinace pro dovolenou jsou nejžádanější v roce 2014?

Také se už nemůžete dočkat léta, kdy konečně vyrazíte na vytoužený pobyt, který bude plný dokonalých zážitků, příjemného odpočinku a skvělého hotelového komfortu? Potom vás určitě zajímá, jaké zájezdy jsou pro letošní sezonu ty nejžádanější. Většinu z nich samozřejmě nabídne i katalog exim tours 2014, který může být skvělým vodítkem k tomu, abyste vybrali správně.

CK Exim Tours léto 2014 nabídne i nejoblíbenější Řecko

Tou nejvyhledávanější destinací je rozhodně Řecko, kam vyráží téměř jedna pětina lidí, a to užít si zajímavou a dokonalou dovolenou. I tuto destinaci samozřejmě Eximtours katalog léto 2014 nabídne, a to v mnoha oblastech, které jsou pro turisty jako stvořené. Hned na druhém místě je však z Řecka nedaleké, ale mnohem exotičtější Turecko, a především oblasti Alanya a Antalya, které jsou z hlediska turistického ruchu na velkém vzestupu, a oproti předchozím obdobím nabízejí skutečně špičkové služby na úrovni.

I třetí nejoblíbenější lokalitu Exim Tours katalog léto 2014 obsahuje

Na třetím místě, v podílu nejvíce žádaných zájezdů, se umístila pro většinu z nás nejdostupnější země, a to Itálie. Tu lidé milují jak pro její památky, a to především v oblastech jako Benátky nebo Řím, tak i pro nádherné prostředí. Tomu dominuje nejoblíbenější palmová riviéra, která nabídne dokonalé písčité pláže, nádherné promenády a řadu kvalitní apartmánů, ale samozřejmě i hotelů. Nejenom do těchto lokalit, ale i do dalších nabízí Exim Tour možnost nejenom autobusové, ale i vlastní dopravy.

I vás Eximtours katalog léto 2014 nadchne

Tak se ponořte do nabídky dalších destinací, a zájezdů do nich samotných, které vám Eximtours nabízí. Patří k nim třeba Tunisko, Chorvatsko, ale také Bulharsko nebo Egypt. To vše se zárukou kvalitních služeb, které Eximtour rok od roku zlepšuje, a tak je jasnou volbou pro mnoho tuzemských klientů, kteří tak mají záruku kvalitně prožité dovolené.

Čtěte dále: