Bydlení

Moderní bydlení na Praze 5. Vaše nové bydlení v atraktivní lokalitě

Moderně zařízené bydlení v atraktivní lokalitě je bezpochyby snem mnoha lidí. Když to navíc může být s nádherným výhledem na Prahu, potom asi není nutné nad takovým bydlením dvakrát přemýšlet. Nabídne vám to nová čtvrť, která vám odkryje panorama na zástavbu pravého břehu Vltavy, ale také zeleň Chuchelského háje. A v neposlední řadě nabídne vysokou míru soukromí a dokonalé spojení s přírodou.

Toto místo si zamilujete

Každé lukrativní bydlení samozřejmě není pouze o atraktivní lokalitě, ale také o moderním zázemí a vybavení. Kromě toho jsou zde zajímavě řešeny také zahrady a terasy, které nabízejí dostatek prostoru. Najdete je u většiny vil a jejich rozloha je od 24 do 41 m2. Možná právě vás tak osloví vila Praha ve Velké Chuchli v městské části Prahy 5. Vily najdete na ulici Na Hvězdárně, které jsou doslova pár kroků od chuchelského dostihového závodiště. K dispozici zde také můžete mít jedno nebo dvě garážová stání a jsou zde rovněž parkovací místa přímo před vilami. Okolní prostředí je skvělé s ohledem na:

  • Klidnou atmosféru lokality
  • Kvalitní spojení do centra města

Pro řadu lidí může být výhodou také skutečnost, že některé z bytů lze využít pro vícegenerační bydlení, a to s ohledem na nabízené dispozice až 7+kk. Pochopitelně jsou ale k dispozici rovněž vily na prodej s byty 4+kk, včetně nejmenších bytů s dispozicí 1+kk. Velkou výhodou je dopravní dostupnost, kdy je zde k dispozici dobré spojení po silnici, ale také zastávky autobusů MHD nebo železnice. Spojení s centrem Prahy je tak snadné a využít lze hned několika druhů dopravy.

Klid a dostupnost veškeré občanské vybavenosti

Přestože zde budete bydlet v klidné lokalitě, je zde také veškerá občanská vybavenost v dosahu, kterou od moderního bydlení očekáváte. V okolí se tak nachází mateřská školka, základní i střední škola a spolehnout se můžete také na dostupnost praktického lékaře. Navštívit také můžete některé z restauračních zařízení v blízkém okolí.

Čtěte dále: