Finance

I vy můžete vydělávat na výkyvech měn

Pokud sledujeme kurzy měn, často je to pouze před naší dovolenou, na kterou si chceme a potřebujeme vyměnit eura či dolary. Nemusí to být ale jediná situace, kdy se vyplatí kurz měn sledovat. Na jednotlivých výkyvech lze totiž slušně vydělávat, a to pomocí forexu, tedy směny cizích měn. V principu se jedná o zkratku Foreign Exchange, tedy konkrétně devizový trh, na kterém lze obchodovat s jednotlivými měnami. Samozřejmě dnes již z pohodlí vašeho domova, a to online.

V první řadě potřebujete brokera a platformu – ideálně Plus500

Abyste se daného obchodování mohli účastnit i vy, a mohli tak na daných pohybech vydělat, je třeba mít brokera. Jedná se o společnost, a následně i platformu, přes kterou jednotlivé obchody realizujete. Dnes patří mezi tu nejznámější rozhodně Plus500. Ta je doslova ideální volbou pro všechny začátečníky. Sice neposkytuje špičkové a propracované funkce jako v případě jiných variant, což ale začátečník pro celkovou přehlednost a jednoduchost naopak ocení. Navíc díky tomuto brokerovi lze začít obchodovat již s pár stovkami v kapse.

Obchodujte a získejte 500 Kč zdarma

Abychom ale tvrzení o stovkách v kapse upravili na pravou míru, ne vždy je to nezbytné. Právě zmíněná varianta vám totiž umožní začít i bez peněz. A to nejenom ve svém demo účtu, kde si vše vyzkoušíte nanečisto, ale i v reálné obchodní platformě. A tak obchodujte a získejte 500 Kč zdarma, bez nutnosti jakýchkoliv vkladů. A danou částku lze během několika dnů či týdnů i několikrát znásobit. Stačí pouze správná znalost trhu a dobrá intuice.

Páka – ideální volba, jak z mála udělat více

Ačkoliv se může zdát, že s pětistovkou na drobných změnách kurzů nevyděláte nic, je to omyl. Na celou částku se dá díky takzvané páce pohlížet jako na několikanásobně větší sumu, na které už bude i drobná změna výrazně znát. Například u Plus500 lze získat až 20-ti násobnou angažovanost vůči konkrétním měnovým párům.

Čtěte dále: