Finance

Jste ve finanční tísni? Pomůže vám půjčka bez doložení příjmu

Situace, kdy nemáte dostatek peněz, nemusí být vždy příjemná. Bohužel tyto chvíle jsou dnes stále častější, což vede k jedinému, a to nutnosti hledat cesty, jak se z nich dostat. Velmi častým problémem je situace, kdy nevyjdeme s naší výplatou. Naštěstí existuje snadné řešení, které nabídnou takzvané půjčky před výplatou. Z hlediska největších hráčů na trhu je poté dobré vsadit na některého z trojice:

  • Zaplo
  • Ferratum
  • Omega půjčka

U nich je jistota nejenom rychlého vyřízení, ale také snadné online žádosti, či celkově jednoduchého procesu, právě bez nutnosti dokládat váš příjem.

Bez dokládání výdělků lze získat i mnohem více

Zatímco výše uvedené možnosti nám mohou poskytnout několik tisíc korun, ne vždy je to pro nás ta správná varianta, kterou hledáme. Půjčka bez doložení příjmu nám přijde vhod i v situacích, kdy potřebujeme koupit nové vybavení bytu, nové auto, nebo kdy plánujeme poměrně velké výdaje, ale našetřeno nemáme. I v tomto směru není třeba bát se toho, že bychom peníze nesehnali.

Prověření poskytovatelé existují

Z hlediska zmíněné jednoduchosti je určitě třeba jít k nebankovním společnostem, které v porovnání s bankami nabídnou často srovnatelné úroky, ale přitom několikanásobně jednodušší podmínky. Zmíníme-li opět největší hráče, jsou jimi tyto dva:

  • Home Credit
  • Provident

První poskytovatel se v posledních letech začal kromě spotřebitelských úběrů zaměřovat i na segment půjček, a tak doplnil druhou zmíněnou stálici na trhu, která na tuzemský trh vstoupila již v roce 2007.

Jaké jsou výhody?

Pokud bychom měli na závěr shrnout všechny výhody, které nám mohou jednotlivé varianty půjček bez doložení příjmu nabídnout, potom je to již zmíněné rychlé jednání a možnost, jak mít peníze třeba i za pár minut, nebo tentýž den. A to jak hotově, tak i na účtu. Hlavní výhodou je samozřejmě i to, že nemusíme dokládat příjem, vše můžeme vyřídit online, a čeká nás pouze rychlá a snadná žádost – ve formě internetového formuláře.

Čtěte dále: