Sport & Zdraví

Očkovací kalkulačka na covid

Na internetu se objevila velmi zajímavá věc a to očkovací kalkulačka na covid, která vychází z oficiálních veřejných dat Ministerstva zdravotnictví a odhadne vám, za jakou se na vás pravděpodobně dostane s očkováním. Jelikož je pravidelně aktualizována doporučujeme jí využít několikrát v průběhu času, jelikož data a plány Ministerstva se často mění a upravují a stejně tak se zpřesňuje i výpočet fronty na očkování proti Covidu – 19. Za projektem stojí česko – polské duo Dominika Miszewska a Ph.D. Tomáš Pařízek, CSc., které má zkušenosti s tvorbou zdravotních kalkulaček i v jiných státech.

Očkovací kalkulačka na covid – co zohledňuje?

Vše je počítáno na základě vámi zadaných parametrů, jako například věk, jestli máte nějaká zdravotní rizika nebo jestli jste učitel či zdravotník, kteří mají přednostní přístup k očkování proti koronaviru. Nevyplňujete žádné osobní údaje a jedná se o čistě anonymní výpočet fronty na Covid očkování.

Očkovací kalkulačka na covid – za jak dlouho?

Díky speciálnímu výpočtu a veřejný datům z ministerstev zjistíte, kdy by se na vás mělo dostat s první dávkou, ale rovnou i s druhou dávkou. Samozřejmě jsou to pouze informativní data, jelikož situace se vyvíjí a mění každým týdnem, ne-li dnem, proto je dobré si dělat výpočty pravidelně. Vyzkoušejte si v jakém pořadí jste ve frontě na Covid – 19 očkování.

Kalkulačku na očkování na Covid si můžete vyzkoušet přímo zde

Kalkulaka fronty na vakcnu pro eskou republiku

Čtěte dále:


 Předchozí článek»