Bydlení

Jaké novostavby jsou dnes hitem? Podívejte se

Když se lidé rozhodují, jestli pořídí starší nemovitost, nebo raději zvolí novostavbu, je volba obvykle jasná. Jasně vyhrává novostavba. A to z důvodu, že se do ní lze v podstatě hned nastěhovat a spokojeně bydlet. Jaké možnosti jsou dnes hitem?

Dobrá lokalita

Na tu je kladen velký důraz. Když se podíváme na hlavní požadavky, určitě zde dominuje především klid, ale také hezká okolní příroda. Dále nelze zapomínat ani na dobrou dostupnost větších měst. Jak vozem, tak i autobusem. Celkem dobře z tohoto požadavku vycházejí řadové domy Praha, které jsou součástí projektu Domy Ořechovka. Tento developerský projekt patří k poměrně populárním poptávaným novostavbám.

Velikost obytné plochy

Každý chce mít dostatek prostoru, stejně jako chce mít dostatek soukromí. Samozřejmostí je často i otázka spojená s velikostí pozemku, na kterém lze hlavně v létě trávit mnoho času. Určitě je trendem, když je bydlení i pozemek dostatečně velký. Když se podíváme na informace o projektu Domy Ořechovka, tak musíme říci, že zde jsou splněny i požadavky náročnějších zákazníků. Obytná plocha je o velikosti 121,8 a 125,3 m² a pozemky mají rozlohu od 155 až do 318 čtverečných metrů.

Řadové domy Praha - západ

Řadové domy Praha – západ

Možnosti úprav

Takzvané klientské úpravy jsou věci, které jsou u developerských projektů poptávané stále více. Proč? Lze si řadu věcí v interiéru přizpůsobit vlastním potřebám. A to s ohledem na vzhled, kvalitu, ale i praktičnost. Podobně, jako by to byla vlastní, na klíč postavená stavba. Samozřejmostí mohou být i individuální úpravy kuchyně, včetně výběru spotřebičů.

Kvalitní standardy

Novostavba by měla splňovat požadavky na moderní bydlení i ve směru moderně laděného designu, ale i ve směru vysoké kvality materiálů a zařízení. Nelze zapomínat ale ani na dobrou izolaci, moderní a úsporné formy vytápění, stejně jako nelze zapomenout třebas i na celkovou bezpečnost.

Čtěte dále: