Cestování

Šéfovy narozeniny nebo představení nového projektu, konferenční prostory jsou multifunkční

Cílem každé správně naplánované firemní akce jsou vhodně zvolené prostory, o tom snad ani není třeba zdlouhavě debatovat. Nic se nesmí podcenit a každý detail rozhoduje. Umístění je králem, protože hosté se nebudou rádi sjíždět z dalekého okolí a pak ještě podstupovat dlouhou cestu MHD nebo autem. Důležitá je tedy včasná rezervace místa a také doladění občerstvení, všech kulis a zdánlivých drobností, které dělají finální výsledek výsledkem. Proč potom nedat šanci třeba Praze 7?

Konference, školení, ale i setkání se zahraničními partnery

Široké možnosti, přizpůsobení se přesně na míru požadavkům klientů, dlouholeté zkušenosti s mnoha typy různých akcí. Konferenční prostory Praha si poradí i s vícedenním školením, pořádáním různých podnikových plesů a jednou z alternativ je i pronájem na půl dne.

Samozřejmostí je vysokorychlostní internet, oběd nebo večeře v podobě servírovaného menu, perfektní ozvučení a možnost například i tlumočnické kabiny. Přímo ze semináře nebo workshopu mohou jít hosté na hotelový pokoj, jenž už pro ně bude předem připraven.

Není nutné shánět ubytování – je totiž vedle

Doslova jen několik kroků, bez přejíždění z jednoho konce města na druhý. Hotel na Letné přináší hned 149 moderně zařízených pokojů s veškerým komfortem, co si jen hosté mohou přát. Lobby bar v přízemí, kosmetický i masážní salon, to vše prakticky v bezprostřední blízkosti konferenčních prostor.

Exekutivní pokoj, ale i jedno, dvou nebo třílůžkové pokoje, ze kterých si každý host vybere, co mu bude nejvíce vyhovovat, k mání jsou rovněž junior suity. A co možnosti zábavy a oddechu? Jistě, po náročném jednání se nabízí třeba ZOO Praha, podobně jako Trojský zámeček. Stejně tak i řada dalších báječných míst v naší metropoli!

Čtěte dále: