Auto moto

Auto pro čtyřčlennou rodinu nebo třeba mladý pár

Vůz potřebují snad všichni – ale očekávání se jistě různí, nejen podle toho, kolik lidí vlastně bude přepravovat. Většina domácností si také nemůže dovolit nové auto, právě proto volí procházku po různých bazarech, kde si vyhlíží ideální model v poměru výkonu a ceny. Jak ale nenarazit a mít jistotu, že jednáte s někým opravdu spolehlivým?

Cílem je jistě pestrý výběr, protože jedině tak si můžete vytipovat různé varianty a pak nad nimi doma v klidu popřemýšlet. Impulzivní nákup není nic dobrého, vše si musíte ještě jednou přebrat…

Léta zkušeností a záruka až dva roky

Nakupujte proto u někoho, kdo má dobré předpoklady! Až čtyřiadvacetiměsíční záruka na vybrané vozy, stejně jako pečlivé ověřování původu všech nabízených modelů. Bazar aut, kde si můžete vyzkoušet i novinku – prohlídku přes video – a zjistit si řadu podnětných věcí ještě před případnou testovací jízdou. Dvanáct let zkušeností, na tři stovky vystavených vozů a také profesionální poradenství, tedy další poradní hlas navíc.

Nechybí ani možnost uzavření povinného ručení přímo na místě pro každý zakoupený vůz. Tedy jinými slovy, jedna starost bude vlastně hned vyřešená! Stejně tak lze dohodnout i financování přímo na míru, jako například leasing s akontací od 10 % kupní ceny.

Vozy prestižních značek snadno k mání

Autobazary jsou dnes skutečně různé – spolehnout se lze jen při prokázání legálního původu vozidla a prim jistě hraje i široká nabídka. Pokud vsadíte na osvědčenou firmu, lze předpokládat, že budete ve finále velmi spokojeni. Nejen modely, které jistě znáte – třeba z dílny automobilky Škoda, stejně jako Peugeot, Renault nebo Seat. V nabídce jsou totiž také Audi, Chevrolety a mnohé další, nechybí ani Volvo nebo Suzuki, samozřejmě ale musíte mít i trochu štěstí, nejsou k dostání každý den v roce.

Čtěte dále: