Nakupování

Jaro se blíží. Oživte svou zahradu.

Může se zdát, že jarní měsíce jsou stále ještě v nedohlednu. Přesto však zimní období uteče jako voda, a nastane mnohými očekávaná jaro. To s sebou samozřejmě přinese vyšší teploty, a tak začneme trávit čas venku, ideálně na naší zahradě. Tu je samozřejmě nutné po zimě výrazně zvelebit, a ideálně také oživit mnohými novými prvky. Zvláště pokud máte doma syna či dceru, určitě přijdou vhod houpačky zahradní, na kterých může trávit čas a užívat si dokonalé zábavy, které přináší. Existují však i typy určené pro dospělé, pro jejich dokonalou relaxaci.

Relaxovat lze i jinde

A pokud hledáte právě prvky, na kterých byste mohli příjemně odpočívat, a to nejenom vy, ale i váš partner či partnerka, zapomeňte na různá lehátka, a raději si pořiďte houpací sítě pro dva. Ty poté stačí natáhnout mezi dva stromy, nebo jiné pevné základy, a můžete si spolu se svým partnerem užívat příjemného lehkého houpání, kdy se budete oddávat příjemnému tichu, které doplňují zvuky přírody. A přitom k tomu stačí tak málo.

Slunce, nebo raději stín?

V dané síti se můžete jistě také příjemně opalovat. Pokud však nemáte rádi přímé sluneční světlo, a raději se před ním schováte, je třeba začít přemýšlet i o této oblasti. Využít lze jak různých stínících plachet a altánů, tak i takové jednoduché věci, kterou je zahradní slunečník. Pod něj si stačí sednout do křesla, či ulehnout na váš trávník, a třeba si přečíst zajímavou knížku bez toho, abyste se báli spálenin, popřípadě i úpalu.

Připravte se i na pravidelné grilování

A pokud už máte zahradu zvelebenou, jistě i vy jste milovníci výborného jídla připraveného na domácím grilu. I ten byste měli uvést do provozu, kompletně ho vyčistit, popřípadě se poohlédnout po novějším modelu. A poté již stačí pouze připravit vynikající maso a zeleninu, pozvat přátele či rodinu, a začít s první jarní zahradní akcí.

Čtěte dále: