Nakupování

Valentýn se blíží. Co koupíte své drahé polovičce?

14. února. To je to magické datum, kdy všichni zamilovaní tráví čas spolu. Pokud i vy máte někoho, s kým se na tento svátek sejdete, rozhodně ho nezapomeňte obdarovat vhodným dárkem. Dárky k Valentýnu jsou totiž s touto tradicí samozřejmě spjaty, a tak rozhodně neriskujte situaci, kdy pro svého partnera nebo partnerku nebudete mít nic.

Motivy srdce jasně vedou

Samozřejmě daný dárek by neměl být až tak praktický, ale měl by hlavně vystihovat vaši lásku. A k tomu se nejvíce hodí dárky ve tvaru srdce. Ideálními dárky na Valentýna tak mohou být třeba červený hrneček s keramickou lžičkou ve tvaru srdce, či vynikající bonboniéra, kdy jednotlivé bonbóny v ní obsažené mají také stejný tvar. Rozhodně ale potěší třeba sada relaxačních horkých kamenů, které rozhodně splní očekávání každého, kdo je zamilovaný do svého protějšku. Můžete však zvolit také poměrně originální dárek k Valentýnu, mezi které se řadí model reálného srdce. Ač na někoho může tento dárek působit morbidně a nechutně, někteří zkrátka jsou pro originální vyjádření toho, jak někomu své srdce věnovat.

Zaměřit se můžete i na šperky

A pokud nechcete okouzlit nutně něčím velmi originálním, ale chcete okouzlit zajímavým šperkem, můžete zvolit například přívěsky, či náramky nebo řetízky. I ty jsou o dnu svatého Valentýna poměrně dobrým dárkem a dobrou volbou. Navíc, patříte li mezi mužskou populaci, je vhodný dárek k Valentýnovi samozřejmě také květina, jelikož na ty si ženy a dívky maximálně potrpí. A pokud jste naopak něžnější pohlaví, a hledáte tak vhodné a neotřelé dárky k Valentýnu pro muže, můžete se inspirovat některým z těch, které jsme již jmenovali, nebo darovat sebe samotnou, a to zabalenou ve velké červené mašli – tedy pouze v ní. A tomu váš partner jistě neodolá a na tento dárek bude ještě dlouho vzpomínat.

Čtěte dále: