Bydlení

Vily Chuchle: luxusní bydlení s výhledem na Vltavu

Náročnost a záliba v luxusu jsou věci, za které se nesmíte stydět. Naopak – když na to máte, není důvod, proč byste je měli skrývat. Je to váš případ a zrovna hledáte místo, kde se s rodinou usadíte? Zajímáte se o luxusní bydlení a nechcete bydlet jinde než v Praze? Seznamte se s projektem více než 30 výjimečných vil, které mimo jiné nabízí nádherný výhled na Vltavu.

Vily s velkorysou užitnou plochou

I když je Praha jedním z nejkrásnějších měst Evropy, má velkou vadu na kráse: nenabízí dost luxusních míst k bydlení. Změnu přinesl developerský projekt z dílny architektů renomovaného ateliéru A69, který mimo jiné získal i prestižní ocenění Grand Prix. Stavělo se s dvěma odvážnými cíly: postavit luxusní honosné vily ve znamení moderny a na místě, které bude nad ostatními vynikat jedinečností. Oba se podařilo naplnit.

V oblíbené Velké Chuchli na severovýchodním svahu přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm vyrostlo více než 30 moderních vil s užitnou plochou 184 až 346 m2. Jsou to luxusní vily v Praze, které jsou ideální pro rodinné bydlení. Vybírat je totiž možné z dispozičních řešení: 4+kk, 5+kk, 6+kk a nechybí ani prostorné vily 7+kk & 1+kk. A není to vše, každá vila má ještě venkovní terasu až o rozloze 41 m2 a 1 nebo 2 garážová stání a další venkovní parkovací místa.

Krásy a výhody zvolené lokality

Velká Chuchle je místo, kde to žije a současně městská část, která poskytuje útočiště před ruchem velkoměsta. Každý den se budete kochat výhledem na Vltavu i závodiště a užívat si klid a pohodu.

Okolí vybízí i ke sportu, v zimě se například závodiště mění v areál pro běžecké lyžování (více zde). Je výhodou, že v blízkosti bydlení jsou zastávky MHD a daleko to není ani na vlak. I spojení autem do centra i mimo Prahu je pohodlné a rychlé. V okolí jsou také obchody, restaurace, školy i školky.

Prohlédněte si aktuálně volné vily na prodej. Pokud se vám některá z nich zalíbí, jednejte rychle. O luxus je zájem!

Čtěte dále:

 Předchozí článek»